1 / 4
Гарнитура
1 €
05.05.2020 09:00

Пробиштип

Се продава гарнитура (тросед ,двосед и фотеља) во одлична состојба.
Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
077624602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам