1 / 3
Monitor+maticna so processor i ram
2.000 МКД
Цената е фиксна
04.05.2020 22:48

Пробиштип

Se prodava monitor philips 17inch(1200den)
Maticna ploca so 512mb ram ddr processor duo core 2.4ghz(1200den)
Se zaedno 2000den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
076302108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам