1 / 12
Skoda 110LS 1975 god, oldtimer
550 €
03.06.2022 12:38

Пробиштип

Марка:

Skoda

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e ispravna pali vozi. Ne e registirana. Ima korozija na krila i pragovi sofersajbna skrsena no imam druga zdrava. Mozna e i zamena. Ima dokumenti za prevod.imam i rezervnu delovi palenje bombina platinki i dr .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078208659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам