1 / 10
Scottish FOLD SKOTSKI kratkovlaknesti macinja mace macka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 07:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat Scottish Fold macinja. Tatko Rio Scottish straight TICA pedigree , majka Ara Scottish Fold
Rodeni na 19.03.2022
078232208

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078232208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам