1 / 1
Prodavam EASY GLIDER
1.000 МКД
Цената е фиксна
24.01.2023 18:54

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам фитнес справа EASY GLIDER за слабеење, многу ефикасна.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
078382153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам