1 / 5
Bodybuilding rakavici za vezbanje teretana 700 МКДЦената е ф
700 МКД
Цената е фиксна
28.02.2022 08:15

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi mnogu kvalitetni rakavici za teretana, cena - 700d.

JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам