1 / 12
Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala
По Договор
Денес 09:13

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

110 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - Kariani, oblast Kavala, na 70 metri od more. Sredeni dokumenti, priklucok na voda i struja, moznost za dogradba, izlez na ulica

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Весна
Потврден огласувач
070217034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам