1 / 4
SEAT KORDOBA 1.9 TDI. DELOVI FUL OPREMA
1 €
29.06.2022 00:13

Пробиштип

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Seat KORDOBA 1.9 TDI. Kolata se prodavca na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам