1 / 1
ROLETNI ZA PROZORI 60 70 80 cm
9 МКД
26.07.2020 15:43

Пробиштип

Se Prodavaat RoLetni za Prozori
so dimenzii
shirina

60cm
70cm i
80cm i

dolzina 1m 1.5m

Info na tel. 071 355 085 Strasho

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам