1 / 12
Prodazba na REKETI ZA TENIS -Wilson-Prince-Kuebler
35 €
10.06.2021 18:15

Куманово / Куманово

Se Prodavaat reketi za tenis .
Wilson
Prince
Kuebler i dr. Modeli
Cena zafisi od modelot od 20-50 evra
Za povece info 070 226-975 ili viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам