1 / 3
TV COLOR SAMSUNG
2.000 МКД
Цената е фиксна
01.05.2020 09:42

Пробиштип

Марка:

Samsung

Производ:

Останато

Големина:

51 cm (20 inch)

SE PRODAVA

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам