1 / 1
ALcateL Huawei Nokia LG Samsung
1.000 МКД
26.07.2020 15:45

Пробиштип

Марка:

Alcatel

Модел:

Y600

Боја:

Black

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Poveke Mobilni telefini na prodazba
Vodootporen Mobilen = 2500 den

ALcateL one Pop = 1500 den
Lg = 1000 den
SAMSUNG D900 = 600 den
NOKIA = 500 den
ALcatel 1008 = 1000 den PRODADEN

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам