1 / 2
Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми
600 МКД
28.09.2022 15:17

Карпош / Скопје

за 25 куршуми
8.57 i 12 kalibar Imam

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
38971200819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам