1 / 3
SCANIA 380-03 SCHMITZ-03
9.500 €
10.03.2021 13:05

Пробиштип

Komplet so prikolka
Top sostojba
Registrirano
Kontakt:070210696
Cenata e bez DDV

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
070279396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам