Се продава двособен стан во Пробиштип 48м2
17.000 €
Цената не е фиксна
16.02.2020 19:14

Пробиштип

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

ул. Христијан Т. Карпош бр.12

Се продава двособен стан во Пробиштип во близина на центарот на градот.

телефони за контакт:
078 456 907
071 515 519

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Викторија
Потврден огласувач
071515519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам