1 / 7
Батерии за Баофенг радио станици Baofeng
300 МКД
Цената не е фиксна
19.09.2022 08:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Батерија за Баофенг радио станици
Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888s, 999s - 300 денари
BAOFENG UV-5R 600 денари
BAOFENG UV-82 700 денари
зависи од моделот на станицата
јави се ПРАШАЈ !!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
38971200819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам