1 / 1
Kuler кулер за HP ProBook 450 G5
800 МКД
Цената не е фиксна
29.05.2022 16:21

Аеродром / Скопје

Оригинал кулер за HP ProBook 450 G5 L03854-001

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
078494402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам