1 / 1
sony smart led tv 42 inch FullHD 1080 moze zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 10:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Sony

Производ:

LCD

Големина:

107 cm (42 inch)

prodavam sony smart led tv 42 inch fullHD 1080p moze zamena za pogolem tv ili telefon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам