1 / 4
Vw t 4. Kamper trajler fabricki odlicen
11.500 €
20.03.2020 15:52

Аеродром / Скопје

Prodava trajler orginal fabricki odlicen xa 4 osobi...hitno..itno..

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
070248822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам