Instaliranje na operativni sistemi (windows) i dr
500 МКД
05.02.2020 17:51

Гази Баба / Скопје

Instalacija na operativen sistem (windows) na kompjuteri laptopi , microsoft office i razni drugi aplikacii

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078298116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам