1 / 1
Плац
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2021 11:41

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

472 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 472 метри квадратни до патот за Добрево ( на раскрсницата за маричанско маало) од долна страна, на плацот веќе има уведено вода и струја. Цена по договор
Тел 078/213-486
077621013

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
077818202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам