1 / 6
gumi 195-65-15 m + s
2 МКД
Цената е фиксна
06.06.2022 10:53

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

078-333-158 viber

isporaka za 1 raboten den

poveke dimenzii na lger


gumite se so nov DOT

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi OFF ROAD 31x10.5 15 TOYO

165 МКД

gumi 205 55 16 DIPLOMAT made in Germany

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам