1 / 5
Skii so stapcinja i obuvki
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2020 17:11

Пробиштип

Skii Rossignol Viper 178 cm pro carve vo top sostojba! Obuvki Nordica 29.0 335 cm. Stpcinja carbon. Kopmlet 100 e. Odelno po 50 e.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077611701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам