1 / 5
Shure Beta 58a Black/Silver Mreza & Battery Cover
25 €
12.06.2021 00:10

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Shure Beta 58a Black Ball - 25e
Shure Beta 58a Silver Ball - 15e
Shure Beta 57a Silver Ball - 15e
Battery Cover SLX/PGX - 10e

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076207005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам