1 / 1
DIJAMANTSKA POLIRKA
30 €
Цената е фиксна
27.02.2023 19:28

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam dijamantski disk za poliranje i struganje beton, mermer, granit 125 mm za mala brusilka.Polira do maznost na staklo.Dolgotrajna.Germanska orginal.
Medo 076 336 200

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

MEDO
Потврден огласувач
076336200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам