1 / 2
Тонер / Toner za HP printer CF217A
700 МКД
Цената е фиксна
27.07.2022 08:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов неотпакуван тонер Sprint CF217A компактибилен за HP принтерите M130A, M130N, M130NW, M102A, M102N,M102NW.
Јас ги користев за HP LaserJet Pro MFP M130nw но го сменив принтерот и овој тонер ми е вишок
Повеќе инфо за тонерот:
https://www.anhoch.com/product/43051/toner-sprint-sunglory-hp-cf217a-17a-m130a-m130n-m130nw-m102a-m102nm102nw#stocks_dialog_18

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од:

IT
Потврден огласувач
077503405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам