1 / 8
Picatinny sini I plocki ,ZASTAVA, M48, MAUSER,
3.500 МКД
14.10.2020 19:21

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Picatinny sini i plocki za montaza na Red Dot i Optiki.
Aluminiumska sina 3500 den
Plocki 1600 den
Tel.samo Viber 071 367 420

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Marija
Јаким Стојковски, 94, Пробиштип
Потврден огласувач
Viber 071 367 420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам