1 / 2
Kafemati saeco
200 €
06.02.2021 09:00

Долнени / Прилеп

Saeco masina za kafe so melnica za Espresso latte maciato makiato kakvo i posakuvate

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
078375415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам