1 / 1
Prodavam med
1 МКД
Цената не е фиксна
19.05.2022 21:41

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Prodavam planinsko-livadski med. Pcelite gi odgleduvame vo ekoloska sredina vo neposredna blizina na seloto Prikovci.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

alek mirevski
Потврден огласувач
070559924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам