1 / 2
FUTROLA ZA PUSKA 130cm
1.000 МКД
16.06.2022 08:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVA KAMUFLAZNA FUTROLA ZA PUSKA DOLZINA 130 cm

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Vox
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам