1 / 2
Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57
400 МКД
21.09.2022 15:23

Карпош / Скопје

Имам за сите калибри футроли !!!
9 куршуми

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071200819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам