1 / 12
OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO
3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 06:42

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

prodavam opel astra vo odlicna vozna sostojba,redovno odrzhuvana ,momentalna kilometraza 228890 ,ulje i filter smeneti pred 2000 rebrast kaish smenet na 200 000,prednica zdrava bez tropkanja chukanja i slichno,amortizeri odlichni,enterier odlichno sochuvan , parno i klima rabotat odlicno,kolata spremna , so iubavigumi,bord kompjuter ispraven, frizider za ladenje,bukvalno po kolata seta oprema e vo funkcija i si raboti mozhe proverka i test od vash majstor i serviz.registrirana so zelen karton do 15.06.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aqstra
Потврден огласувач
070637766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам