1 / 3
iPad
4.000 МКД
03.04.2022 20:06

Гази Баба / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

9" инчи

Puknat ekran, tachometer ne raboti + fatrola gratis

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

TVBR
Потврден огласувач
076456675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам