1 / 2
Teniski reket mn maklu koristen
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2019 14:21

Карпош / Скопје

Se prodava dobro socuvsn teniski tenet Head grafite compact 660 cena po dogovor

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077572120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам