1 / 12
Apartman vo Leunovo
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2022 12:46

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

55 m²

Број на соби:

3

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata godina. Apartmanot e so poseben vlez i sodrzi: dnevna soba so trpezarija i kujna, dve spalni sobi i kupatilo. Ima dve terasi, ednata e so pogled na ezero. Greenjeto e kombinirano, na drva i parno na struja. Minimum prestoj tri noki. POVELETE

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Vlado
Потврден огласувач
070338251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам