1 / 11
Se prodavaat 3 reketi za tenis
2.500 МКД
03.11.2021 14:04

Карпош / Скопје

Vo odlicna sostojba
1 HEAD 3500
2 slazenger 2500
3 WILSON 3500
Site za 8000 denari

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Shop
Ul preseka 14
Потврден огласувач
077669757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам