1 / 3
BAJONET-NOZ NA PREKLOP 34cm AK-47 SSSR
1.300 МКД
08.07.2022 11:06

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

REDOK PRIMEROK NA BAJONET -NOZ NA PREKLOP
-JAKA,CVRSTA,MASIVNA KONSTRUKCIJA
-VKUPNA DOLZINA 34 cm
-DOLZINA NA SECILOTO 15,5 cm
-DEBELINA NA SECILOTO 5 mm
-AVTOMATSKO OTVARANJE
-VO KOMPLET SO FUTROLA

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
071580260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам