1 / 10
Partizan logo slika za na zid
1.500 МКД
28.07.2021 14:14

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Ajdemo GROBARI Logo Partizan
Dimenzija 50 cm x 42 cm
Materijal Medijapan (MDF)
Bukvi Udlabnati 2mm Farbano Lakirano
1500 denari
Pracam po Kargo

Kontakt 075559058

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
075559058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам