1 / 12
Puma requet so potpis na G.Vilas rrr
1 €
09.10.2019 12:39

Аеродром / Скопје

Prodavam mnogu star no premnogu socuvan teniski reket puma so potpis od G.Vilas. Samo za poznavaci i ceniteli na ovoj vid sport. Kolku za informacija moze vo dolnite sliki da poglednete koi se cenite na vakov reket

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам