1 / 4
P10 lite
5.900 МКД
12.11.2019 21:06

Пробиштип

Марка:

Huawei

Модел:

p10 lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Socuvan(bez grebanici) , postojano koristen so zastitna maska i zastitno staklo . Komplet so kutija i 1 zastitno staklo plus. 1 den drzi baterija bez problem.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Branislav
Потврден огласувач
071383521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам