1 / 2
Termo
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2019 11:31

Чаир / Скопје

Se prodava termo pecka 6 khw vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Behar
Потврден огласувач
071655870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам