1 / 4
Nov neupotrebuban Xiaomi Red mi 6
8.500 МКД
Цената не е фиксна
19.09.2019 20:18

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Red mi 6

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Kupen pred nekoj den 14.09.2019
Bez razhovor

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ahil
Потврден огласувач
078330366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам