1 / 8
ALCATEL iDOL 2 MiNi S
25 €
16.02.2020 13:00

Пробиштип

Марка:

Alcatel

Модел:

iDOL 2 MiNi S

Боја:

Blue

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se Prodava
ALCATEL iDOL 2 MiNi S
so NoVA Baterija i SiLikonska Maska

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам