1 / 4
Detsko krevetce GLANC NOVO, NE KORISTENO
7.000 МКД
Цената не е фиксна
25.01.2023 12:25

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам скроз ново не користено детско креветче, 120×60 cm со душек и оградица, јорганче, ќебенце... се комплет. Многу квалитетно масивно дрво, се спушта на три нивоа, од едната страна оградата се спушта на нивоа, со тркалца лесно се маневрира.
Се е ново!

Цена: 9000 денари

Тел. 070 245 451

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070245451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам