Prodavam nivi
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2019 00:44

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

17200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam niva 6900m kvadratni vo mesto Legovec ..pokraj asfalten pat so struja i voda ..se prodava kako celosen plac a moze i kako placevi za vikendici kuki... Isto taka prodavam gradezno zemjiste vo naseleno mesto kalniste do novo osnovno uciliste...2114 metri kvadratni...prodavam kuka so plac od 830 metri kvadratni so bunar dvorno mesto isto taka vo naselba kalniste do novo osnovno uciliste...isto taka prodavam 2 parceli po 2000 metri kvadratni so lokacija gramadini odalecenost od gradot od 1000 metri so uslovi za priklucok na struja voda i ima pat ...isto taka prodavam niva od 3000. metri kvadratni pod staro jaloviste ..cena za site ovie po dogovor. Tel za kontakt 076566237. I. 078477551

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
076566237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам