1 / 2
Se prodavaat nivi
1 €
09.02.2022 10:09

Пробиштип

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko
* Nivi vo mesto vikano Legovec od 6937 m2
* Niva vo mesto vikano Zabel od 961 m2


Kontakt: Vase 071 264 536

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
071 264 536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам