1 / 5
Displej,Ekrani,Paneli 15,6"LED
1.200 МКД
Цената е фиксна
25.03.2021 08:30

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam Displei,Ekrani za Laptop od 15,6"LED 40 pinski, isti kako na Slikive. Polovni no vo 100% ispravna sostojba.Moze da se Proba na lice mesto.Imam 2 kom.Cena 1200 den po kom.Odgovaraat za poveke modeli..

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Trale
Потврден огласувач
072264424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам