1 / 1
Витрина
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 15:38

Струга / Струга

продавам Винтаж витрина, димензии 1,42 х 54 цм. долниот дел,цена по договор. тел.070555509

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
070555509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам