1 / 4
Продавам ќерамиди и камен
10 МКД
Цената не е фиксна
28.06.2019 13:38

Долнени / Прилеп

Добро сочувани ќерамиди - 400 парчиња и 20 капаци, (10 ден / парче)
Камен за ѕидање на ѕид или за темели (800 ден. м3)
Се наоѓаат во с. Долнени - Општина Долнени
Може да се погледнат материјалите на лице место и да се разговара и за цената

071 508 704 Александар

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Александар Савески
Потврден огласувач
071508704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам