1 / 7
Bandazi so gumi za coper
150 €
Цената не е фиксна
04.06.2021 08:02

Пробиштип

Bandazite se pravi,gumite se solidni
Predna: PIRELLI 120/90-16
Zadna: METZELER 200/70-15
Odat komplet
Tel.kontakt:070655593

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

jovance
Потврден огласувач
078507819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам